אודות פריצות דרך - יהודה צפרי

למי מיועד האימון?

לכל מי שבוחר בעצמו!

לכל אלה הבוחרים להתמודד בצורה נכונה ואמיתית עם אתגרים וקשיים בחייהם, תוך נכונות לרכוש כלים מעשיים ולעשות איתם את העבודה המתאימה. כל זאת, במטרה ליצור שינוי רצוי, להגשים שאיפות, לקדם הצלחה ולזכות בכל התחושות הנלוות אליה.

נעים להכיר

פריצות דרך – יהודה צפרי הוא עסק מוביל בתחומו, המתמחה בייעוץ זוגי ובאימון אישי ועסקי לענפיו. כבר מהשם ניתן להבין: זהו עסק של איש אחד – יהודה צפרי, מאמן אישי ועסקי ויועץ זוגי, נעים להכיר.
במהלך למעלה מעשור שנים ולאחר שעברתי מגוון הכשרות בתחום הייעוץ והאימון על שלוחותיו וגווניו השונים, ליוויתי מאות אנשים בתהליכי שינוי מיטיבים. הליווי כלל עבודה יחידנית, זוגית וקבוצתית עם אנשים שניצבו בצמתי חיים שונים, בחרו ליצור שינוי, ובחרו בי, לשמחתי, להוביל אותם בדרך אל הגשמת מאווייהם.

תחומי ההתמחות של פריצות דרך

ייעוץ זוגי

פתרון קונפליקטים ומשברים בזוגיות, שיפור התקשורת והאינטימיות הזוגית ועוד.

אימון למערכות יחסים

ניהול קונפליקטים במערכות יחסים, מיקסום מערכות יחסים, שיפור וחיזוק התקשורת הבינאישית, מציאת זוגיות ועוד.

אימון עסקי

אימון עסקי, הקמת עסק חדש, הצמחת עסק קיים, הרחבת מערך הלקוחות, שיפור המכירות ועוד.

אימון קריירה

שינוי בתחום העיסוק, מציאת כיוון מקצועי, מעבר משכיר לעצמאי ולהיפך ועוד.

אימון אישי

ליווי תהליך משנה חיים להצלחה אישית ומקצועית, תוך מיקוד במטרות לעתיד, שינוי דפוסי חשיבה מעכבים לרבות מתן כלים להתמודדות עם מעצורים והתנגדויות, בניית אסטרטגיה אישית ועוד.

האני מאמין שלי והייחוד של פריצות דרך

אני מאמין שהרצון לעשות שינוי ולייצר הצלחה, טמון עמוק מאוד ביכולת של כל אדם להאמין בעצמו ולעשות, באומץ, את הבחירות הנכונות עבורו.

התפקיד שלי כמאמן, לתפיסתי, הוא להוביל את המתאמנים שלי אל מסלול ההמראה, לסייע להם בבחירותיהם, לחזק ולהעצים אותם לאורך כל הדרך, ולהעניק להם כלים שבעזרתם יוכלו לשמר את ההצלחה לאורך זמן.

השירות הוא ערך עליון בעיניי ואני מאמין כי הוא חייב להיות לא פחות ממצוין! בהתאם לכך, אני מלווה כל לקוח במסירות ובזמינות מלאה, קשוב לכל בקשה ולכל התלבטות, ובעיקר – מתאים את השירות במדויק – לכל אחד ואחת.

המקצועיות, ההתאמה, היחס האישי והליווי לאורך כל הדרך – אלה הם ערכי השירות של פריצות דרך – יהודה צפרי.

קצת עליי – יהודה צפרי

בעיסוקי אני מאמן מוסמך (ccil) וחבר בלשכת המאמנים, המשמש יועץ זוגי מוסמך ומומחה לאימון אישי ועסקי.
נתחיל בכך שגם אני עשיתי שינוי. אחרי 20 שנים בהן הייתי מנהל בכיר בתחום הכספים, הרגשתי שמשהו אחר בוער בי. בחרתי בתחום האימון מתוך הצורך שלי להוביל אנשים לצמיחה ולהצלחה בעזרת מגוון הכלים הרחב שברשותי.
במהלך השנים עברתי הכשרות שונות, ביניהן: התמחויות בייעוץ זוגי, אימון אישי, אימון עסקי, אימון קריירה, אימון למערכות יחסים, הנחיית קבוצות ועוד.
אחרי מספר שנים בהן רכשתי ניסיון עשיר בהנעת תהליכים בתוך חברות ובתי עסק, ועסקתי בליווי וייעוץ לעסקים, פניתי אל התחום הפרטני יותר, המתמקד באימון אישי ועסקי ליחידים וייעוץ זוגי לבני זוג.

לקוחות ממליצים

אני מזמין אותך ליצור קשר לשיחת ייעוץ טלפונית ללא עלות – בתקווה שזו תהיה תחילתה של הצלחה נפלאה

יצירת קשר

חייגו אלי

054-4509095

שלחו לי מייל

[email protected]

שלחו לי ווטסאפ

שלחו לי הודעה
שליחה בווטסאפ

יצירת קשר

חייגו אלי

054-4509095

שלחו לי מייל

[email protected]

שלחו לי ווטסאפ

שלחו לי הודעה
שליחה בווטסאפ